O NAS
PROJEKT TO PODSTAWA


Zespół projektantów budują doświadczeni w zawodzie pracownicy. Projektanci z kilkunastoletnim stażem pracy tworzą projekty dopasowane do państwa potrzeb i wymagań. Projekt jest wstępnie wykonywany   w programie do modelowania, a następnie  z tego modelu renderowany jest fotorealistyczny obraz przyszłej kuchni. Nasze projekty to nie są kreski na kartce. To niemal prawdziwe zdjęcie. Nasze możliwości pozwalają zobaczyć przyszłe meble kuchenne w różnej kolorystyce, możemy zmieniać kolor ścian, płytek podłogowych, tapety, wstawiać lampy i inne wyposażenie. To pozwala państwu podjąć właściwą decyzję. Nasze możliwości w tym zakresie można zobaczyć w galerii realizacji, w której większość to projekty komputerowe, a nie zdjęcia.​
Dobry projekt mebli kuchennych to podstawa funkcjonalności i przyjemnego użytkowania przez wiele lat. Powierzenie nam tego zadania zagwarantuje Państwu uniknięcie wielu kłopotliwych błędów. Brak miejsca na blacie, za ciasne przejście, zmywarka nie otwiera się razem z koszem…. Pomożemy uniknąć tych problemów. Wymagający klienci są dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia jakości, a innowacyjne podejście do Państwa potrzeb pozwala nam sprostać nawet niestandardowym wymaganiom. Oferujemy meble doskonale dopasowane do oczekiwań, wykonane na podstawie analiz technicznych, zawierające nowoczesne rozwiązania techniczne i wpisujące się w kanony współczesnego designu.

NASI PRACOWNICY
Krzysztof Szymala

Projektant mebli z 17 letnim do
świadczeniem. Zaprojektuje wszystko odgadując pragnienia, których nawet sami nie jesteście świadomi.
Piotr Szymala

Projektant mebli z 1
5 letnim doświadczeniem. W chaosie rzeczywistości , także tym który ma na biurku, odnajduje sposób na doskonały projekt.
Adrian Szymala

Stolarz monta
żysta mebli. Zawsze uśmiechnięty. Nie tylko idealnie zmontuje kuchnie, ale swoją radościa życia zarazi innych.
Krzysztof Szymala Junior
Stolarz monta
żysta mebli. Mimo młodego wieku ma dużo doświadczenia w zawodzie, chęci do pracy i nauki.
Adam Delung

Stolarz monta
żysta mebli. Doświadczony w zawodzie, żartowniś i optymista. Chociaż najkrócej w naszym zespole to można na nim polegać.

Copyright Studio Mebloprojekt 2017     p.szymala@ mebloprojekt.com.pl

k.szymala@mebloprojekt.com.pl   tel. 695416218  i  tel 607382986