Jak zamawiać
W celu zamówienia u nas mebli należy dostarczyć nam osobiście lub drogą mailową wymiary pomieszczenia. Na podstawie tych wymiarów wykonujemy bezpłatny projekt i wycenę. Następnym krokiem jest spotkanie z projektantem, na którym zostanie omówiony projekt, zostaną dobrane materiały i wyposażenie wewnętrzne szafek. Po akceptacji końcowego projektu podpisujemy umowę, określając termin wykonania, a nastepnie dokonujemy samodzielnego pomiaru pomieszczenia i sprawdzenia przyłączy wodnych i elektrycznych. W razie potrzeby wykonujemy dodatkowy projekt rozmieszczenia wszystkich przyłączy dla fachowców remontowych.

  Montaż mebli trwa ok. 2 dni, w przypadku bardziej skomplikowanych zamówień może trwać dłużej, ale zawsze odbywa się w terminie ustalonym z klientem.

 

Warunki gwarancji i reklamacji
Ogólna gwarancja na nasze meble wynosi 24 miesiące, a na niektóre elementy gwarancja jest dożywotnia. Należy jednak pamiętać, że jak o każdy przedmiot tak i o meble należy dbać w odpowiedni sposób. W sposób szczególny należy uważać aby miejsca cięcia i łączenia blatów nie narazić na wpływ wody. Zachęcamy do zapoznania się ze szczególnymi warunkami gwarancji, jak i sposobem użytkowania mebli znajdującymi się w pliku poniżej.


Copyright Studio Mebloprojekt 2017     p.szymala@ mebloprojekt.com.pl

k.szymala@mebloprojekt.com.pl   tel. 695416218  i  tel 607382986